UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 14099266
nr 1409 9266
Väggur
Gustaviansk stil, Rob Engström. Höjd: 67 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:20:11
1/8 12:39:29
Den Gustavianska stilen